زنگ زدن آلمان افغانستان آمار گمرک اخبار اقتصادی

زنگ زدن: آلمان افغانستان آمار گمرک اخبار اقتصادی صادرات به آلمان صادرات مدادرنگی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری درود من نثار مخالفانم / فرزاد حسنی

فرزاد حسنی با بیان اینکه درود من نثار مخالفانم، گفت: هر چقدر پیشرفت کردم به خاطر مخالفانم بوده؛ آن‌هایی که بی‌رحمانه نقد کردند.

درود من نثار مخالفانم / فرزاد حسنی

فرزاد حسنی: درود من نثار مخالفانم

عبارات مهم : رادیو

فرزاد حسنی با بیان اینکه درود من نثار مخالفانم، گفت: هر چقدر پیشرفت کردم به خاطر مخالفانم بوده؛ آن هایی که بی رحمانه نقد کردند.

به گزارش ایسنا، فرزاد حسنی در ابتدای سخنان خود در برنامه «هدهد» که جهت بیستمین جشنواره استانی صداوسیما در شبکه شما تهیه و پخش می شود، خطالب به علی دارابی و مدیران دیگر امور استان های صداوسیما گفت: قبل از هر چیز به دکتر دارابی و مدیران دیگر تبریک عرض می کنم که شبکه شما مخاطب خودش را پیدا کرده و موفق است.

درود من نثار مخالفانم / فرزاد حسنی

او با اشاره به تفاوت های میان اجرا در رادیو و تلویزیون اظهار کرد: در تئاتر و تلویزیون ارتباط مجری یا بازیگر با پشت صحنه قطع هست، ولی در رادیو لحظه ای این ارتباط قطع نخواهد شد. ارتباط مخاطبان با رادیو از طریق تلفن و پیامک هر لحظه برقرار هست. این یک شاخصه است و نشان از ارتباط نزدیک مخاطب و این رسانه دارد.

حسنی حضور در رادیو را مانند یاد گرفتن پیانو دانست و بیان کرد: باید از ابتدا و در سنین پایین در رادیو تجربه کسب کرد. گویندگان توانایی در شهرستان ها هستند که در شبکه های سراسری نیستند؛ گویندگانی قوی، توانا و فهیم. در کل رادیو را بسیار دوست دارم، ولی تلویزیون و رادیو از هم جدا نیستند و البته رادیو منزل ی من است.

فرزاد حسنی با بیان اینکه درود من نثار مخالفانم، گفت: هر چقدر پیشرفت کردم به خاطر مخالفانم بوده؛ آن‌هایی که بی‌رحمانه نقد کردند.

او خاطرنشان کرد: مخاطب مجری جوان دوست دارد و برایش جالب هست، ولی هنگامی که حرف اعتماد به میان می آید سن اهمیت دارد. مردم به مجریان پیشکسوت زیاد اعتماد می کنند. حرف زدن عنصر بسیار مهم و تاثیرگذاری است که بین مجری و مردم دوستی ایجاد می کند. باید به این توصیه توجه کرد که زبان محاوره در اجرا خوب و درست هست، ولی باید سواد محاوره ای داشته باشیم. در کل جهت مخاطب باید به روز بود ولی نباید از آن ها جلو افتاد. اگر جلو برویم مخاطب ما را گم می کند.

این مجری تلویزیونی با بیان اینکه درود من نثار مخالفانم، گفت: هرچقدر پیشرفت کردم به خاطر مخالفانم بوده. آن هایی که بی رحمانه نقد کردند. من نقد بی رحمانه را دوست دارم. اگر حرفی زدیم که مخاطب ناراحت شد باید به او توجه کنیم و دل مخاطب را به دست آوریم. اگر این کار را نکنیم از دست می رویم.

حسنی همچنین با بیان اینکه هر لحظه تلاش می کنم از گرما و داشته های برنامه شهرستان ها استفاده کنم، افزود: لهجه ها، دارایی کشور عزیزمان ایران است و باید در شبکه های سراسری هم مجریان با لهجه و گویش صحبت کنند. تولیدات شهرستان ها نشان می دهد که از توانایی بالایی برخوردار هستند.

درود من نثار مخالفانم / فرزاد حسنی

واژه های کلیدی: رادیو | مخاطب | ارتباط | تلویزیون | فرزاد حسنی | مجری تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs