زنگ زدن آلمان افغانستان آمار گمرک اخبار اقتصادی

زنگ زدن: آلمان افغانستان آمار گمرک اخبار اقتصادی صادرات به آلمان صادرات مدادرنگی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + توهم دستگاه ردیاب در بدن، جان همسر را گرفت

مرد میانسال که مدعی بود همسرش در بدن او دستگاه ردیاب کار گذاشته، در بیمارستان روانی خوابیدن شد.

عکس + توهم دستگاه ردیاب در بدن، جان همسر را گرفت

توهم دستگاه ردیاب در بدن، جان همسر را گرفت +عکس

عبارات مهم : جنایت

مرد میانسال که مدعی بود همسرش در بدن او دستگاه ردیاب کار گذاشته، در بیمارستان روانی خوابیدن شد.

به گزارش جام جم، این مرد میانسال بعد از توهم ناشی از مصرف شیشه ظهر 27 اریبهشت امسال با حمله به همسر 43 ساله اش در منزل ارزش حوالی خیابان ابومسلم تهران، او را خفه کرد. متهم در تحقیقات اولیه مدعی بود چون همسرش در شکم وی ردیاب کار گذاشته بوده و نمی توانسته این دستگاه را خارج کند، وی را کشته هست. با ادعای عجیب مرد شیشه ای او با دستور بازپرس محسن مدیرروستا، جهت ادامه تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و اظهاراتی ضد و نقیض بیان کرد. در ادامه با دستور بازپرس جنایی عامل جنایت جهت مشخص شدن سلامت روانی اش به پزشکی قانونی انتقال یافته شد.

عکس + توهم دستگاه ردیاب در بدن، جان همسر را گرفت

این در حالی بود که کارشناسان پزشکی قانونی بعد از بررسی سلامت روانی این مرد، نظر دادند وی دارای اختلالات معنوی و روانی است و باید تا اصلاح حالش در مرکز روانی خوابیدن شود.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه ششم دادسرای جنایی تهران، روز شنبه عامل جنایت جهت تحقیقات به دادسرا انتقال یافته شد و به قاضی پرونده گفت: من بیش از 10 سال است که معتاد هستم. اوایل تریاک مصرف می کردم. ولی از چند سال قبل شیشه مصرف کردم. دو دختر دارم که با آنها زندگی می کنم. مادر فرزند ها از من جدا شده است و مقتول فقط جهت نگهداری از فرزندانم و پیگیری به امور منزل مان می آمد. او نمی گذاشت دخترانم جهت دیدار با مادرشان به منزل او بروند. این زن در شکم من دستگاه ردیاب و شنود کار گذاشته بود تا هر کاری را که انجام می دهم کنترل کند.

مرد میانسال که مدعی بود همسرش در بدن او دستگاه ردیاب کار گذاشته، در بیمارستان روانی خوابیدن شد.

وی افزود: او حتی در سرم نیز دستگاه شنود کار گذاشته بود تا حرف هایی را که با خود می زدم را بشنود. او حتی داخل گوش هایم، گوشی گذاشته بود و در گوشم صحبت می کرد. آن زن تصمیم به کشتن من داشت، به همین خاطر او را کشتم. در غیر این صورت به جای او من اکنون مرده بودم. یک سال پیش به استانبول ترکیه رفتم تا شاید با عمل جراحی بتوانم این دستگاه شنود و ردیاب را از بدنم خارج کنم که در همان روزهای نخست حضورم در آنجا سارقی پول هایم را به دزدی برد و من بعد از چند هفته سرگردانی در آنجا به کشور عزیزمان ایران بازگشتم. ولی این زن همچنان مرا اذیت می کرد و به واسطه دستگاه شنود و ردیاب مرا زیرنظر گرفته بود.

در حالی که متهم به قتل این ادعای عجیب را مطرح کرده بود، دختر 17ساله اش که در جلسه بازپرسی حضور داشت گفته های پدرش را قبول نکرد و گفت: پدرم جان مادرمان را گرفت. او دروغ پردازی می کند و زن کشته شده است مادرمان هست. آن روز من و خواهرم در منزل نبودیم شاید اگر بودیم می توانستیم مانع این جنایت شویم. پدرم شیشه مصرف می کند و همین باعث شد جان مادرم را بگیرد و ما را داغدار کند.

با توجه به این که پزشکی قانونی نظر داده بود او باید در مرکز روانی خوابیدن شود با هماهنگی قضایی قرار شد این متهم در بیمارستان رازی خوابیدن شود و تحت مواظبت قرار گیرد. او بعد از اصلاح دوباره مورد تحقیقات قرار می گیرد.

عکس + توهم دستگاه ردیاب در بدن، جان همسر را گرفت

واژه های کلیدی: جنایت | پزشکی | دستگاه | قانونی | تحقیقات | خوابیدن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs