زنگ زدن آلمان افغانستان آمار گمرک اخبار اقتصادی

زنگ زدن: آلمان افغانستان آمار گمرک اخبار اقتصادی صادرات به آلمان صادرات مدادرنگی

گت بلاگز اخبار بین الملل اتحادیه اروپا انتخابات اخیر در ونزوئلا را به رسمیت نمی‌شناسد

اتحادیه اروپا اعلام کرد: نتیجه های انتخابات مجلس موسسان را که روز یکشنبه در کشور بحران زده ونزوئلا برگزار شد به رسمیت نمی‌شناسد. 

اتحادیه اروپا انتخابات اخیر در ونزوئلا را به رسمیت نمی‌شناسد

اتحادیه اروپا انتخابات اخیر در ونزوئلا را به رسمیت نمی شناسد

عبارات مهم : اروپا

اتحادیه اروپا اعلام کرد: نتیجه های انتخابات مجلس موسسان را که روز یکشنبه در کشور بحران زده ونزوئلا برگزار شد به رسمیت نمی شناسد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، فدریکا موگرینی، مدیر سیاست خارجی و امنیت اتحادیه اروپا در بیانیه ای راجع به نتیجه های انتخابات مجلس موسسان ونزوئلا که در روز یکشنبه برگزار شد، اعلام کرد: انتخابات اخیر مجلس موسسان باعث شدت یافتن بحران در ونزوئلا شده است هست. حتی این انتخابات دیگر موسسات مشروع مانند مجلس ملی که به وسیله قانون اساسی آینده نگری شده است را زیر پرسش برده هست. با توجه به شرایطی که انتخابات اخیر در آن برگزار شد شبهه های بسیاری راجع به توانایی نمایندگان مجلس موسسان به نمایندگی از مردم ونزوئلا، ایجاد شده است است.

اتحادیه اروپا انتخابات اخیر در ونزوئلا را به رسمیت نمی‌شناسد

این مقام اتحادیه اروپا هم چنین از کاراکاس خواست که تمام زندانیان سیاسی از جمله آنتونیو لدزما و لئوپولدو لوپز، دو صورت شاخص اپوزیسیون را که چند روز گذشته بازداشت شدند، آزاد کند.

سرویس های اطلاعاتی ونزوئلا روز سه شنبه این دو مخالف را بازداشت کرده و این باعث تصویر العمل گسترده بین المللی علیه نیکولاس مادورو شد.

اتحادیه اروپا اعلام کرد: نتیجه های انتخابات مجلس موسسان را که روز یکشنبه در کشور بحران زده ونزوئلا برگزار شد به رسمیت نمی‌شناسد. 

ماموران اطلاعاتی ونزوئلا در یک یورش شبانه این دو نفر را بازداشت کردند. این در حالی است که گفته شده است احتمالا امروز یا فردا مجلس بازنویسی قانون اساسی ونزوئلا که انتخابات مربوط به آن روز یکشنبه برگزار شد، کار خود را شروع می کند.

دادگاه عالی ونزوئلا در بیانیه ای گفت: لوپز رهبر معترضان مخالف دولت و لدزما شهردار کاراکاس به این علت به زندان بازگشتند چون شرایط حبس خانگی خود را با صدور بیانیه های سیاسی زیرپا گذاشتند.

موگرینی اضافه کرد: اتحادیه اروپا و اعضای این اتحادیه نمی توانند مجلس موسسان را که با انتخابات اخیر ایجاد شده است است به رسمیت بشناسند لیکن نگرانی های بسیاری راجع به نمایندگی موثر نمایندگان و مشروعیت آنها وجود دارد. بر همین اساس از دولت نیکلاس مادورو، رییس جمهور این کشور درخواست می شود که به حل این مسئله بپردازند و به همین جهت این مجلس را به حالت تعلیق درآورد.

اتحادیه اروپا انتخابات اخیر در ونزوئلا را به رسمیت نمی‌شناسد

واژه های کلیدی: اروپا | بیانیه | بازداشت | برگزاری | ونزوئلا | ونزوئلا | انتخابات | بازداشت شدن | انتخابات مجلس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs